top of page

Новини

Дізнавайтесь більше про діяльність нашої компанії

Налагодження співпраці між окремим напрямком Юридичної компанії - WSO (освітній проект
дистанційного навчання) та Львівською обласною громадською організацією «Центр політичних студій».

30 листоапада 2022

Підписали Меморандум про співпрацю у напрямку спільної діяльності у грантових проектах що передбачає дистанційне онлайн навчання для школярів із актуальних предметів. 
Як зауважив Ігор Коваль "Ми розуміємо важливість якісної освіти та необхідність її доступності для кожного, а тому створили онлайн-школу із найкращими професійними викладачами, які застосовують найдієвіші методи навчання".
Наталія Тимчій зауважила: "Успіх кожної людини розпочинається із отримання якісної освіти та можливістю дієвого її застосування, для цього плануємо працювати у подальшому над цим напрямком спільної діяльності".

Зустріч та підведення проміжних підсумків року

22 листопада 2022

Ярослав Буряк провів зустріч із співзасновниками Агенції інвестиційного розвитку громад і територій, обговорили подальші напрямки спільної діяльності.

Налагодження співпраці з Львівською аграрною палатою

28 жовтня 2022

Сьогодні підписали Меморандум про співпрацю з Львівською аграрною палатою. 
Україна – житниця усього світу, яка входить до п’ятірки провідних світових експортерів зернових та зернобобових, а на початку минулого року навіть посіла друге місце за цим показником. Це ще раз вказує на значимість такої установи як Львівська аграрна палата, яка об’єднує фермерів та зернотрейдерів України і забезпечує реалізацію агро - проектів на Львівщині.
Деталі на сайті Львіської аграрної палати за посиланням: https://agrochamber.lviv.ua/news/11-novyny/957-pidpysannia-memorandumu-pro-spivpratsiu-lap-z-yurydychnoiu-kompaniieiu-buriak-koval-ta-partnery

Консультування внутрішньо переміщених осіб із актуальних питань законодавства

25 жовтня 2022

Юридична компанія продовжує безкоштовне консультування внутрішньо переміщених осіб з актуальних питань чиннного законодавства України.

Починаючи з 28 серпня 2022 року Юридична компанія «Буряк, Коваль та Партнери» проводила роботу з питань первинної правової допомоги, консультування внутрішньо переміщених осіб.
За другий період ми отримали понад 86 звернень за консультацією на телефонну лінію з проблемних питань від внутрішньо переміщених мешканців міст: Сєвєродонецьк, Запоріжжя, Харків, Нікополь, Маріуполь, Ірпінь, Луганськ, Бородянка, Волноваха, Херсон, Кременчук, Слов’янськ, Краматорськ, Лисичанськ.

Ми проконсультували з таких питань: оформлення документів внутрішньо переміщеної особи, оформлення допомоги цій категорії осіб, консультація щодо відновлення зруйнованого внаслідок війни житла та консультація щодо механізму компенсації за зруйноване житло, реєстрація за місцем тимчасового перебування особи, а також реєстрація особи за новим місцем перебування у сімейного лікаря.

Зустріч

Юридичний супровід підписання Угоди про співпрацю

05 жовтня 2022

Юридична компанія забезпечила юридичний супровід підписання Угоди про співпрацю між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади».

зображення_viber_2022-10-12_19-02-52-706.jpg

Юридична компанія продовжує надавати безоплатну правову допомогу

28 вересня 2022

Юридична компанія в рамках допомоги внутрішньо переміщеним особам надає безкоштовні юридичні консультації із актуальних питань законодавства.

зображення_viber_2022-10-06_14-09-54-656.jpg

Участь у заході організованому West Ukrainian Business Club

02 вересня 2022

Керівник Юридичної компанії відвідав за запрошенням West Ukrainian Business Club захід Business Stand Up: Lviv limited edition.
Серед неформального спілкування цікаві історії особистого зростання від власників брендів Ростислава Вовка та Ярослава Заблоцького, цікаві жарти у сфері ресторанного бізнесу від Олексія Волошина.

  Детальніше про захід на сторінці Клубу: https://www.facebook.com/westukrainianbusinessclub

Консультування внутрішньо переміщених осіб з проблемних та актуальних юридичних питань

21 серпня 2022

Здійснили живе консультування внутрішньо переміщених осіб, які через військову агресію Росію проти нашої держави змушені були покинути свої домівки. 
Донесли інформацію про консультування з проблемних юридичних питань, номер телефону по якому можна звертатись та можливість подавати прохання про юридичну допомогу через сайт компанії а також усі доступні месенджери.

зображення_viber_2022-08-20_11-36-29-539.jpg

Участь у заході West Ukrainian Business Club 

18 серпня 2022

В рамках клубу  West Ukrainian Business Club взяли участь у заході «Дії, які наближають перемогу», гості першої зустрічі Клубу:

Lidiya Bilas — засновниця мережі освітніх проектів Школа повного дня MriyDiy, співзасновниця мережі шкіл КМДШ

Ірина Тулякова — ​​СVO мережі освітніх проектів MRIYDIY, керівниця та ідеологиня проекту СпівДія.

Модераторка зустрічі — Lesya Paduchak, генеральна директорка автомобільної групи NIKO у Львові, учасниця WUBC.

Обговорили питання нової якісної освіти.

Відкриваємо консультування внутрішньо переміщених осіб

28 липня 2022

Юридична компанія відкриває консультування внутрішньо переміщених осіб. За вказаним номером телефону можна отримати постійну юридичну консультацію із вказаних питань.

Ділова зустріч

Продовжуємо працювати та надавати допомогу 

08 липня 2022

Як показує практика багато підприємств які внаслідок війни були змушені здійснити релокацію у інші регіони та налагодити виробництво, зривають контракти поставки своєї продукції, що обумовлено веденням війни, це у свою чергу викликає занепокоєння замовників які здійснили повну передплату за товари які не поставлені та невідомо коли будуть виготовлені. У цій ситуації важливою складовою є правильна комунікація із замовниками, вчасна відповідь на претензію та завчасно обумовлені строки поставки частини або всього товару. Більша частина непорозумінь може бути завчасно знята вчасною та адекватною комунікацією із замовником. Не втрачайте цю можливість, полегшуйте ведення вашого бізнесу і нашу роботу.

зображення_viber_2022-07-08_09-59-29-596.jpg

Юридичний супровід підписання угоди

22 червня 2022

Здійснюємо юридичний супровід інвестиційної угоди про співпрацю, Івано-Франківська область, смт. Поляниця (Буковель)

Фінансовий звіт

Юридично супроводжуєм проект "Global investment strategy for Ukraine"

18 травня 2022

Агенція інвестиційного розвитку громад і територій здійснює збір та підготовку інвестиційних проектів для іноземних інвесторів.

Для кого буде корисним проект: 

 - перспективні фірми, які не мають коштів, щоб самостійно втілити незвичайний проект (встановити сучасне обладнання, створити нові потужності, розпочати проект із наявних ресурсів, доповнити виробництво новим виробничим циклом для створення доданої вартості);

 - бізнес, який здійснює релокацію внаслідок воєнних дій, та потребує інвестицій для створення/розширення виробних потужностей в новому регіоні. 

До фінансування будуть відібрані 20 проектів із бюджетом від 1 до 20 млн дол.

Якщо Ви успішний бізнесмен та маєте бажання розширити свій бізнес Вам до нас, переходьте за посиланням та заповнюйте форму: https://docs.google.com/forms/d/1Hoa6BKTBmGoeqZ71dCQLzu-fqfXBL862vap_LLQPg0Q/edit

зображення_viber_2022-07-08_10-07-18-660.jpg

Підготовка інвестиційного проекту

04 травня 2022

Будь-яка угода це клопітка праця, необхідно врахувати усі побажання сторін, надати сторонам проект угоди на ознайомлення, додатково роз'яснити при необхідності окремі пункти угоди. 
Більш складніший у підготовці угод інвестиційний напрямок, угода першооснова початку інвестиційного проекту у якій повинні бути враховані усі майбутні ризики та гарантії для інвестора.

Ми працюємо незважаючи на труднощі війни

20 квітня 2022

Один із наших робочих днів у період війни виглядає приблизно так. Ми працюємо незважаючи на складнощі і віримо у нашу спільну перемогу!

Співпраця з MagneticOne Municipal Technologies 

08 квітня 2022

Юридична компанія в особі керівника Ярослава Буряка є офіційним партнером MagneticOne Municipal Technologies  на території України та країн: Польщі, Канади, князівства Ліхтенштейн, із питань розробки IT рішень та програмних продуктів різного рівня складності.
Зокрема, на території України впроваджуються наступні програмні продукти:
Геоінформаційної системи інженерних мереж;
Геоінформаційної системи управління територіальною громадою;
Геопорталу містобудівного Геоінформаційної системи природоохоронних територій;
Геоінформаційної системи автомобільних доріг;
Геоінформаційної системи інвестиційної привабливості;
Геоінформаційної системи управління комунальним майном;
Геоінформаційної системи попередження надзвичайних ситуацій;
Геоінформаційної системи екологічної безпеки;
Геоінформаційної системи охорони здоров’я;
Геопорталу сільського господарства;
Геоінформаційної системи лісового господарства;
Геоінформаційної системи водного кадастру;
Геоінформаційної системи управління виборами;
Геоінформаційної системи природоохоронної території;
Система 3D-моделей зруйнованих об’єктів.

Проведення експертиз різного рівня складності

08 лютого 2022

Юридична компанія «Буряк, Коваль та Партнери» в особі керівника компанії здійснює представництво у Західному регіоні Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз» (надалі скорочено - НІСЕ). 
Це перший в Україні незалежний, недержавний інститут судових експертиз який проводить різного роду експертизи, в тому числі із залученням міжнародних судових експертів. 
Всі судові експерти НІСЕ внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Окрім того, НІСЕ залучає до роботи вузькопрофільних експертів рідкісних спеціальностей. 

Ексклюзивні партнери НІСЕ в країнах Європи - Міжнародний центр судової та ADR експертизи при Європейській арбітражній палаті (м. Брюссель, Бельгія), Міжнародний інститут експертиз «I.I.Expertise», Європейський інститут експертів та експертизи Е.Е.Е.І (м. Париж:, Франція), міжнародна асоціація експертів «Febex» (м. Брюссель, Бельгія), європейська асоціація експертів «EuroExpert» (м Прага, Чехія). 
Загалом Експертно-правова група « Незалежний інститут судових експертиз» надає послуги у проведенні порядку 30 різних видів експертиз. 

Якщо Вас цікавить проведення експертизи, зверніться до нас.

.jpg

Юридичний супровід угоди про співпрацю з Департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації

02 лютого 2022

Юридична компанія забезпечила юридичний супровід угоди про співпрацю між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації

000000000000000.jpg

Онлайн - зустріч з Посольством України в Саудівській Аравії

02 лютого 2022

Юридична компанія взяла участь в онлайн зустрічі  з Посольством України в Саудівській Аравії.

666666666666.jpg

Юридичний супровід угоди

27 січня 2022

Юридична компанія забезпечила юридичний супровід угоди про співпрацю

2222222.jpg

Юридичний супровід угоди про співпрацю

23 грудня 2021

Юридична компанія забезпечила супровід угоди про співпрацю між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Великомостівською ОТГ

11111111.jpg

Вихід на ринок та особливості ведення бізнесу в Туреччині

25 листопада 2021

Керівник Юридичної компанії взяв участь в онлайн-зустрічі “Вихід на ринок та особливості ведення бізнесу в Туреччині”, організованою Львівською міською радою за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Турецькій Республіці Василя Боднара, Генерального Консула України в Стамбулі Романа Недільського, Заступник Голови турецької частини Українсько-Турецької ділової ради при Комітеті зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини (DEIK), голови Міжнародної бізнес-асоціації TÜRKSİD, Координатора турецької частини Українсько-Турецької ділової ради при Комітеті зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини та Членів Українсько-турецької частини Українсько-Турецької ділової ради при Комітеті зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини.
Дякуємо бізнес-омбудсмену Сергію Кіралю за організацію зустрічі.

Глиняни.jpg

Юридичний супровід угоди між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Глинянською територіальною громадою

12 листопада 2021

Під час поїздки у Золочівський район здійснено юридичний супровід угоди між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Глинянською територіальною громадою з метою залучення та супроводу інвестицій у громаду.

Поморяни.jpg

Юридичний супровід угоди про співпрацю між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Поморянською територіальною громадою

09 листопада 2021

В межах поїздки до Золочівської територіальної громади відвідали Поморянську територіальну громаду та підписали угоду про співпрацю. Метою Угоди є залучення інвестицій та розкриття інвестиційного потенціалу громади. Здійснено юридичний супровід угоди.

ЗОЛОЧІВ.jpg

Юридичний супровід угоди про співпрацю між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Золочівською територіальною громадою

09 листопада 2021

Забезпечено юридичний супровід угоди між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Золочівською територіальною громадою. Метою Угоди є налагодження співпраці, розкриття інвестиційного потенціалу та залучення інвестицій у громаду.

ЛАзерна.jpg

Юридичний супровід іноземного бізнесу в Україні

5 листопада 2021

Керівник Юридичної компанія Буряк Ярослав визначений представником компанії https://laserweldcreation.com/, в Україні.

Компанія займається високотехнологічними процесами лазерного зварювання металів любої складності за допомогою робототехніки.

ЧАС ЗМІН.jpg

Юридичний супровід підписання Угоди

28 жовтня 2021

Юридичний супровід підписання Угоди між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Центром розвитку "Час змін".

Метою угоди є налагодження співпраці та консолідація зусиль з метою налагодження партнерських відносин, та обміну інформацією щодо діяльності офісів розвитку громад, спільна діяльність щодо розробки планів стратегічного розвитку громад, спільна діяльність у грантових проектах.

Детальніше про партнерську організацію: http://www.chaszmin.com.ua/pro-nas/.

Court

Юридичний супровід Угоди між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Growness Group підписали Угоду в інвестиційних проектах "Розквіт" - лікарські трави.

01 жовтня 2021

Growness Group – експортна компанія, яка працює на ринку з 2018 року. Основним напрямком роботи є експорт лікарських рослин в Європу.
По результатах 2019 року Growness Group увійшла до списку ТОП-5 українських експортерів лікарських рослин.

ГІС ТРЕК.jpg

Юридичний супровід угоди між Агенція інвестиційного розвитку громад і територій та ТзОВ "Українські геоінформаційні системи".

28 вересня 2021

Метою угоди є координація зусиль та спільна діяльність Сторін що здійснюється шляхом підготовки та реалізації спільних заходів, укладені партнерських та інших договорів.

Івано Франківськ.jpg

Керівник Юридичної компанії спільно з представниками Агенції інвестиційного розвитку громад і територій відвідали м. Івано-Франківськ

21 вересня 2021

Здійснено робочу поїздку в м. Івано-Франківськ, з метою налагодження бізнес - комунікацій та партнерства.
Досягнуті домовленості під час зустрічей матимуть продовження у бізнес - проектах та додатковій співпраці.

Хмельницький.jpg

Участь керівника Юридичної компанії у XX Міжнародному економічному форумі

16 вересня 2021

Керівник юридичної компанії Ярослав Буряк взяв участь XX Міжнародному економічному форумі.
Протягом проведення Форуму проведено ряд бізнес-зустрічей та комунікацій з представниками великого бізнесу в Україні, представниками органів місцевого самоврядування та органів державної влади із питань залучення інвестицій та обговорення спільної діяльності у цьому напрямку.

Правові питання.jpg

Обговорення актуальних питань діяльності Агенції інвестиційного розвитку громад і територій співзасновниками

14 вересня 2021

Сьогодні відбулась зустріч співзасновників Агенції інвестиційного розвитку громад і територій: Костянтина Орловського, Романа Кушніра та Ярослава Буряка.
Обговорено ряд ключових питань діяльності Агенції, серед яких завершення підготовки до презентації Інвестиційної платформи на базі Агенції, питання інвестування та підготовки до XX Міжнародного економічного форуму що відбудеться 16 вересня цього року на Арені Львів.

Також обговорено низку юридичних питань підготовки до заходів.

Самбір.jpg

Юридичний супровід співпраці із громадами

09 вересня 2021

Юридична компанія здійснила юридичний супровід Угоди між Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій та Старосамбірською міською радою. 
Метою угоди є налагодження співпраці та консолідація зусиль сторін для сприяння інвестиційному розвитку територіальної громади шляхом розкриття інвестиційного потенціалу та залучення інвестицій.

11111.jpg

Забезпечення надійної юридичної підтримки Агенції інвестиційного розвитку громад і територій

25 серпня 2021

Юридична компанія надає постійну юридичну підтримку спільному проекту

ЗМІІІІІІ.jpg

Вийшов тиражем журнал "Автоледі" про керівника компанії

16 червня 2021

Вийшов тиражем свіжий номер журналу "Автоледі", про керівника Юридичної компанії, експерта з правових питань та супроводу іноземних інвестицій Ярослава Буряка.
Детальніше читайте у розділі "Хто ми є"

Молочні ферми.jpg

Комплексний супровід проекту "Сімейні молочні ферми" на Львівщині

07 червня

Агенція інвестиційного розвитку громад і територій, спільно з інвестиційним партнером компанією УкрМілкінвест впроваджують проект "Сімейні молочні ферми" на Львівщині. Від Агенції визначений Амбасадор проекту «Молочний кластер у вашій громаді», співзасновник Агенції, керівник Юридичної компанії Ярослав Буряк.

МЕД КЛАСТЕР.jpg

Участь у формуванні Львівського кластеру медичного бізнесу

04 червня 2021

Керівник Юридичної компанії взяв участь у формуванні Львівського кластеру медичного бізнесу. Установчі збори Кластеру відбулись 3 червня 2021 року в готелі Жорж у Львові. Ми розділяємо думку засновників кластеру, що Львів може стати медичною столицею України. Засновниками та учасниками Кластеру стали 52 особи та компанії серед яких відомі бренди на ринку медичних послуг України.

ГРАМОООЬААААА.jpg

Керівник юридичної компанії Ярослав Буряк відзначений нагородою "Професіонал року" в номінації "Лідери України" від Millenium business club Київ.

27 квітня 2021

Дане високе визнання ще раз підтверджує зусилля усієї команди, спрямовані на досягнення спільного результату. Детальніше читайте у розділі "Хто ми є".

АГЕНЦІЯЯЯЯЯЯЯ.jpg

Юридичний супровід підписання Меморандуму про співпрацю між Агенцією та "УКРМІЛКІНВЕСТ"

22 квітня 2021

22 квітня між Агенцією та Товариством з обмеженою відповідальністю "УКРМІЛКІНВЕСТ" (бізнес-проект "Сімейні молочні ферми"), було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство. 
Метою Меморандуму є налагодження співпраці та консолідація зусиль з метою розвитку молочного господарства в Україні, залучення та впровадження інноваційних інвестиційних проектів, поширення успішно реалізованих проектів в об'єднані територіальні громади.

Юридичний супровід підписання угоди здійснювала наша Компанія.

УКРМІЛКІНВЕСТ.jpg

Юридичний супровід підписання Угоди про співпрацю між "Платформа інвестиційних рішень" та Товариством з обмеженою відповідальністю "УКРМІЛКІНВЕСТ" (бізнес-проект "Сімейні молочні ферми").

22 квітня 2021

22 квітня на базі Агенції відбулось підписання Угоди про співробітництво та залучення інвестицій між інвестиційним проектом створеним на базі Агенції "Платформа інвестиційних рішень" та Товариством з обмеженою відповідальністю "УКРМІЛКІНВЕСТ" (бізнес-проект "Сімейні молочні ферми").
Метою угоди є поглиблена співпраця та налагодження зусиль з метою залучення додаткових інвестицій у розвиток проекту "Сімейні молочні ферми".

Юридичний супровід підписання угоди здійснювала наша Компанія.

СЕМІНАРРРР.jpg

Участь у круглому столі на тему: "Інвестиційний розвиток ОТГ. Цілі і методи"

15 квітня 2021

15 квітня було проведено круглий стіл на тему "Інвестиційний розвиток ОТГ. Цілі і методи". На якому розглядали практичні інвестиційні проекти.
У круглому столі взяли участь Городоцька, Тростянецька, Белзька ОТГ.
НА круглому столі також були обговорені юридичні тонкощі супроводу інвестиційного проекту.

Юридичне консультування у гостях в MagneticOne Group

10 квітня 2021

Співзасновники Юридичної компанії Ярослав Буряк та Ігор Коваль відвідали м. Тернопіль та зустрілись із Русланом Савчишином, керівником MagneticOne Group.

22222.jpg

Юридичний супровід реєстрації  інвестиційного проекту

09 квітня 2021

Юридичною компанією здійснено юридичний супровід реєстрації інвестиційного проекту "Платформа інвестиційних рішень". Проект реалізований в межах "Агенції інвестиційного розвитку громад і територій" як окрема юридична особа.

Згадка.jpg

Перша згадка про Юридичну компанію у ЗМІ

04 лютого 2021

Стаття про керівника Юридичної компанії у журналі Millenium Club. Детальніше у розділі "Хто ми є".

Юридичний супровід Угоди про співпрацю з корпорацією Укрмілкінвест

22 січня 2021

Юридична компанія здійснила юридичний супровід підписання Угоди про співпрацю між корпорацією Укрмілкінвест та Агенцією інвестиційного розвитку громад і територій

Юридичний супровід Договорів проект "Як бджола"

20 січня 2021

Юридичне консультування та супровід проекту

Юридичний супровід та консультування

5 січня 2021

Юридична компанія "Буряк, Коваль та Партнери" надає комплексний юридичний супровід власному проекту "Агенція інвестиційного розвитку громад і територій", розпочинаючи від юридичної реєстрації, закінчуючи супроводом договірних відносин.

Original.png

Початок...

22 грудня 2020

Юридична компанія "Буряк, Коваль та Партнери", створена з метою супроводу інвестиційних проектів та стартапів, супроводу інвестиційних угод.

Новини: News and Updates
bottom of page